2017 Gelin Çiçeği Modelleri

Perşembe, Aralık 15, 2016 0 No tags Permalink

Düğün hazırlıkları özellikle mükemmel bir görünüme sahip olmak isteyen kadınların stresli bir dönem geçirmelerine neden olmaktadır. Bütün detayları özenle seçen kadınlar gelinliklerinden, ayakkabılarına kadar özenle seçim yapmaktadırlar. Bunun yanında gelinliklerini ve görünümlerini tamamlayan aksesuarların da bunlarla uyumlu olması gerekmektedir. Bu yüzden farklı gelin çiçekleri arasından yapılan tercih, yarattığınız görünümünüzü de oldukça etkileyecektir. Renk seçiminizi gelinliğinize veya mekana göre yapabileceğiniz gelin çiçeklerinde farklı çeşitler mevcut bulunmaktadır.

Güllerden oluşmuş gelin buketi modelleri:

Gelinlerin hayatlarında yaşadıkları belki de en özel günde nasıl göründükleri çok önemlidir. Bu açıdan gelinliklerinden, gelin başlarına; gelin ayakkabılarından, çiçeklerine kadar her detayın mükemmel olması istenmektedir. Aşkınızı ifade edecek en güzel sembollerden olan 2016 gelin çiçekleri ile siz de zarif bir görünüm elde edebilirsiniz. Kırmızı güller genellikle aşkı, tutkuyu ifade ederken; beyaz güller saflığı, masumiyeti temsil eden çiçekler olarak bilinmektedir. Çiçek seçiminde anlattığı duyguların yanı sıra gelinliğinize olan uyumu da oldukça önemlidir. Özellikle şık tasarımlı bir gelinlikle tercih edeceğiniz gül buketleri çok hoş bir izlenim bırakacaktır.

Kır çiçeklerinden yapılmış gelin buketi modelleri:

Gelin çiçeği seçiminde önemli olan bir diğer unsur ise düğün mekanıdır. Özellikle yaz düğünlerinde tercih edilen kır düğünleri açık havalarda muhteşem bir ambiyans içinde gerçekleşmektedir. Bunun yanı sıra gelinliğinizin sade ve çok abartılı olmayan tasarımı da kır düğünlerinin diğer bir büyüleyici etkisidir. Ayrıca kır düğünlerinde kullanılacak olan kır çiçeklerinden oluşmuş gelin buketi modelleri ile siz de davetlilerin hafızalarında harika bir iz bırakabilirsiniz.

Farklı çiçeklerden oluşmuş gelin buketi modelleri:

Her zaman alışılagelmişin dışına çıkmayı seven kişiler için pek çok farklı gelin çiçeği modelleri mevcut bulunmaktadır. Özellikle yedifil çiçekleri, leylak, orkide gibi gelin çiçekleri çok bilinenin aksine kullanılan ve çok hoş bir görünüm yaratan çiçekler arasında yer almaktadır. Gelinler tarafından genellikle pembe, beyaz, mor gibi renkleri tercih edilen çiçekler bu yıl da çok kullanılacak çiçekler arasında yer almaktadır. Bunların dışında özellikle kış düğünleri için yapay gelin çiçekleri de kullanılan çiçeklerden olmaktadır.

Henüz Yorum Yok

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Haberler