İCA Ev Aksesuarları

Pazar, Şubat 11, 2018 0 No tags Permalink

Evlerimizde en önemli detaylar da aksesuarlardır. Bu yüzden aksesuar seçimi de oldukça önemlidir. İCA, iç mekan aksesuarlarında sayısız seçenekle karşınıza çıkıyor. Özel tasarımlar pırıltılarıyla göz kamaştırıyor. Evinizi yenilemek istiyonsanız bu aksesuarları sakın kaçırmayın deriz.

Seçkin dünya markalarını Türkiye’deki dekorasyon tutkunlarıyla buluşturan İCA’nın pırıl pırıl ev aksesuarları göz kamaştırıyor. İCA aksesuarlarının hepsi de ince ayrıntılara bezenmiş, özenle üretilmiş parçalar. İCA’nın sunduğu şeffaf ve parlak vazolar zarif tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Şamdanlar ve içlerine yerleştirilen mumlar evlerin içine tatlı bir ışıltı yaymak için hazır bekliyor.

İCA, ev dekorasyonu ve aksesuarlarda birbirinden şık yüzlerce ürün seçeneği sunuyor. Dünyaca ünlü sayısız seçkin markanın yanı sıra iç mekan dekorasyonunda son derece elit bir konumda bulunan Flamant ve Austin markaları da İCA’larda sizleri bekliyor.

Flamant tasarımları sıcak, bohem, nostaljik, titiz yansımalarıyla dikkat çekiyor. Markanın mobilya, aydınlatma, sofra takımları, yatak örtüleri, banyo, resim, kumaş, yer döşemeleri, aksesuarlar ve koltuk tasarımları bulunuyor. Dünya çapında ses getiren aksesuar markası Austin, Amerikan tarzını yansıtan çeşitli dekoratif objeler, vazo, ayna ve küçük aksesuar tarzı mobilyaların yer aldığı tasarımlarıyla göz dolduruyor.

Türkiye’nin bir numaralı mobilya ve dekorasyon mağazası İCA Etiler’de ise Ralph Lauren Home, Calvin Klein Home, Missoni Home, Selva veStanley gibi dünyanın en seçkin markaları özgün ev aksesuarı alternatifleri ile dekorasyon tutkunlarının ziyaretini bekliyor!

Henüz Yorum Yok

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Haberler