Karaca Fıne Pearl Roller Yemek Takımı İle Asil Sofralar

Pazartesi, Mart 20, 2017 0 No tags Permalink

Çeyizlerimizin vazgeçilmezi, olmazsa olmazı yemek takımlarımız. Şimdi size yine Karaca‘nın yeni bir modelini tanıtmak istiyorum bayılacağınıza eminim. Diğer Karaca yemek takımları için Karaca yemek takımı modelleri konumuza bakabilirsiniz.

Dünyada bir ilki gerçekleştirerek gerçek inciden ürettiği yemek takımı ‘Fine Pearl’ü kadınların beğenisine sunan Karaca, şıklık sembolü Roller ile sofralarınızdaki asaleti tamamlıyor.

Fine Pearl’ün en özel koleksiyonlarından biri olan Roller Yemek Takımı, sahip olduğu altın-gümüş renkleriyle asillerin güçlü duruşunu vurguluyor. Roller, Ortaçağ mitolojisinde adaleti ve eşitliği simgeleyen yuvarlak masadan ilham alınarak tasarlanan dairesel biçimli süslemeleriyle, misafirleriniz için hazırladığınız sofralarda benzersiz zevkinizi yansıtıyor. Karaca tasarımcıları tarafından hayata geçirilen ve 86 parçadan oluşan Fine Pearl Roller Yemek Takımı ile inci kadar eşsiz sofralar kurarak ailenizi ve dostlarınızı hayran bırakacaksınız.

Karaca’nın kalitesi ve tasarım farkıyla ortaya çıkan Fine Pearl Roller ile hafızalarda kalacak sofralara imza atacaksınız.

Henüz Yorum Yok

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Haberler