Yeni Vitrin Takımı Örnekleri

Cuma, Temmuz 29, 2016 0 No tags Permalink

Eskilerden bu güne hala modasını yitirmemiş hatta bir çok değişik tarzlarla günümüze gelerek farklılık gösteren dantel modelleri ve çeşitleri hala çoğu bayan tarafından büyük ilgi görmektedir. Evlerimizin en çok kullanılan aksesuarlarından biridir. Salon takımı,vitrin,yatak odası  gibi mobilyalarımızı süsleyen güzel bir gelenektir.

 

yeni dantel salon takımı modelleriÇoğu zaman hem görsel hemde zamanı değerlendirme,üretme,uğraş açısından bayanların da en büyük zevklerinden biri haline gelmiştir.Bu konumuzda sizlere vitrin takımlarınızın,salon takımlarınızın görüntüsüne ayrı bir güzellik katacak vitrin takımı dantel örneklerini paylaşmak istiyorum. Dantel yapmayı bilenler bu örneklere bakıp hem fikir edinebilir hem de beğendiklerini rahatça çıkarabilirler.

taşlı oda takımı örneği

 

Geçtiğimiz senelerde sadece dantelden yapılan vitrin takımı örnekleri, şimdilerde boncuklarla,taşlarla hatta misine iplikleriyle yeni tarz ve güzelliklerde de yapılmakta. Bu zevk ve beğeniye göre istenilen modeller tercih ediliyor. Sırf dantel oda takımları çoğu bayanın çeyizin de mutlaka olan takımlardandır. Ama artık zamanla taşla hatta boncukla bile değişik tarzlarda daha gösterişli modellerde yapılmaktadır.Taşlı veya boncuklu örnekler tığ değil de boncuk ve taş iğneleriyle zevkli bir şekilde tamalanılıyor. Hatta gümüşlük takımlarınıza, koltuk takımlarınıza uygun taş ve boncuklarla bir bütün de sağlayabilirsiniz.

Şimdiler de sıklıkla gümüşlük de deniliyor salon takımlarına. Bu modellerden örneklerimizi galerimizde bir çok farklı tarz da sizlere sunarak paylaşıyoruz. Size kalan sadece tercihlerine yön vermek. Daha sonra ki zamanlar da bu örnekleri tek tek ele aalıp bir çok modelin yapılışını da sizlerle paylaşacağız.

 

 

 

 

Henüz Yorum Yok

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Haberler